POMOC DROGOWA Praga
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Pomoc drogowa Praga, jaką oferujemy, skierowana jest do kierowców i podróżujących w okolicy czeskiej stolicy. Jesteśmy w stanie zholować zarówno samochody osobowe, jak i motocykle, pojazdy rolnicze, kampery oraz busy. Niezależnie od tego, jaka sytuacja przydarzyła się na drodze, świadczymy szybkie usługi naprawcze na miejscu lub przetransportujemy auto do kraju. Laweta, którą dysponujemy ma 5 metrów najazdu oraz bardzo mocną wyciągarkę, przez co nawet pojazd o wadze do 2600 kg nie stanowi dla nas problemu. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, będąc za granicą, zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem. 

 

Pomoc drogowa Praga – na miejscu oraz holowanie do kraju

Oferujemy bezpieczny transport samochodów pojazdów różnego rodzaju z Pragi do kraju. Możemy zabrać ze sobą także 6 osób, które podróżowały w pojeździe. Zdajemy sobie sprawę, jak stresujące są zazwyczaj sytuacje, kiedy auto odmawia posłuszeństwa na drodze. Zajmujemy się na miejscu wszystkim, tak aby kierowca nie musiał załatwiać dodatkowych spraw. Zespół przeszkolonych pracowników udziela fachowej pomocy, a jeśli jest możliwość, naprawiamy samochód na miejscu zdarzenia. 

Pomoc drogowa Praga Czechy to aktywna usługa nawet w weekendy i święta. Jeśli będzie Ci potrzebna laweta Praga, dzwoń do nas – przybędziemy na miejsce tak szybko, jak to możliwe! Sprawdź także inne miejscowości, które obejmuje nasza pomoc drogowa Zgorzelec.

Telefon +48 501 661 494