POMOC DROGOWA Bogatynia
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Doznałeś awarii lub wypadku na trasie? Pomoc drogowa Laweta 4x4 udzieli Ci fachowej pomocy w Bogatyni oraz innych miejscowościach. Działamy natychmiastowo od momentu zgłoszenia się do nas klienta. Odpowiednie wyszkolenie oraz duże doświadczenie naszego zespołu to gwarancja skutecznie udzielonej pomocy. Wyróżnia nas fachowe oraz indywidualne podejście do klienta. Nasze działania są zgodne z zasadami bezpieczeństwa i w pełni profesjonalne. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a otrzymasz potrzebną pomoc. 

 

Pomoc drogowa w Bogatyni - wybierz firmę Laweta 4x4!

Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu lub Bogatyni, nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług. Wiemy jak pomóc kierowcom, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Zajmujemy się holowaniem oraz mniejszymi naprawami na drodze. Do naszej pracy wykorzystujemy doskonały jakościowo sprzęt - najazdy o długości 5 metrów oraz mocną wyciągarkę. Mamy możliwość zabrania do 6 osób. U nas masz zagwarantowany przewóz samochodów, maszyn rolniczych, busów, kamperów, a także motocykli. Transportujemy ładunki do 2600 kg.

Najlepsza pomoc drogowa - Bogatynia

Nieprzewidziane sytuacje na trasie związane są często z dużym stresem i nic w tym dziwnego. Naszym zadaniem jest szybkie oraz efektywne udzielenie pomocy. Zaufało nam już wielu klientów, ponieważ wiemy jak dopasować najlepsze rozwiązanie do danego problemu. Jesteśmy rzetelną firmą, na którą można liczyć! Laweta 4x4 to doświadczona pomoc drogowa - szybko dotrzemy do wskazanej przez klienta lokalizacji, by móc przetransportować uszkodzony pojazd albo wykonać naprawę na miejscu. Oferujemy przystępne ceny - zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Służymy fachowym wsparciem podczas awarii auta, wypadku lub kolizji. Nasza pomoc drogowa dojeżdża m.in. do Bogatyni. Profesjonalny sprzęt oraz rzetelne przygotowanie sprawia, że potrafimy natychmiastowo oraz skutecznie udzielić pomocy. Uważnie wysłuchujemy klienta, by móc dopasować dla niego najlepsze rozwiązanie. Na nas można liczyć nawet w bardzo trudnej sytuacji na drodze.

Doświadczenie i umiejętności - pomoc drogowa Bogatynia

Posiadamy bogate doświadczenie i wysokie kompetencje. Jesteśmy elastyczni i szybko docieramy na wskazane przez klienta miejsce. Współpraca z naszą firmą opiera się na uczciwości oraz zaufaniu. Proponujemy korzystne warunki. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem.

Dane kontaktowe podaliśmy na górze strony. Nad zdjęciami znajdziecie informacje o pojazdach, które transportujemy, maksymalnej ładowności przewożonego ładunku, usługach dodatkowych, jak również o wykorzystywanym przez nas sprzęcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt - na wszystkie z chęcią odpowiemy. 

Pomoc profesjonalistów

Zapewniamy transport samochodu na lawecie, holowanie za pomocą linki, jak również drobne naprawy pojazdów. Gwarantujemy skuteczną pomoc. Nasi pracownicy wyróżniają się doskonałą organizacją pracę i kulturą osobistą na najwyższym poziomie. Bardzo istotna jest dla nas dobra komunikacja z klientem, ponieważ chcemy udzielić mu możliwie najlepszego wsparcia. Zawsze działamy w zgodzie ze wszystkim zasadami bezpieczeństwa. 

Pełna dyspozycyjność

Jako profesjonalna pomoc drogowa ze Zgorzelca jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, 365 dni w roku. Bardzo szybko zdiagnozujemy Wasz problem, by udzielić skutecznej pomocy. Posiadamy rzesze zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Nie czekaj i już dziś zdecyduj się na współpracę z naszą firmą! Na nas można polegać.

Telefon +48 501 661 494