POMOC DROGOWA Bogatynia
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Doznałeś awarii lub wypadku na trasie? Pomoc drogowa Laweta 4x4 udzieli Ci fachowej pomocy w Bogatyni oraz innych miejscowościach. Działamy natychmiastowo od momentu zgłoszenia się do nas klienta. Odpowiednie wyszkolenie oraz duże doświadczenie naszego zespołu to gwarancja skutecznie udzielonej pomocy. Wyróżnia nas fachowe oraz indywidualne podejście do klienta. Nasze działania są zgodne z zasadami bezpieczeństwa i w pełni profesjonalne. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a otrzymasz potrzebną pomoc. 

 

Pomoc drogowa w Bogatyni - wybierz firmę Laweta 4x4!

Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu lub Bogatyni, nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług. Wiemy jak pomóc kierowcom, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Zajmujemy się holowaniem oraz mniejszymi naprawami na drodze. Do naszej pracy wykorzystujemy doskonały jakościowo sprzęt - najazdy o długości 5 metrów oraz mocną wyciągarkę. Mamy możliwość zabrania do 6 osób. U nas masz zagwarantowany przewóz samochodów, maszyn rolniczych, busów, kamperów, a także motocykli. Transportujemy ładunki do 2600 kg.

Najlepsza pomoc drogowa - Bogatynia

Nieprzewidziane sytuacje na trasie związane są często z dużym stresem i nic w tym dziwnego. Naszym zadaniem jest szybkie oraz efektywne udzielenie pomocy. Zaufało nam już wielu klientów, ponieważ wiemy jak dopasować najlepsze rozwiązanie do danego problemu. Jesteśmy rzetelną firmą, na którą można liczyć! Laweta 4x4 to doświadczona pomoc drogowa - szybko dotrzemy do wskazanej przez klienta lokalizacji, by móc przetransportować uszkodzony pojazd albo wykonać naprawę na miejscu. Oferujemy przystępne ceny - zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.