POMOC DROGOWA Dresden
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Interesuje Cię pomoc drogowa w Dresden? Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Awaria lub wypadek na drodze mogą przytrafić się każdemu. Nasz doskonale wyszkolony zespół zaproponuje najbardziej korzystne rozwiązanie - dzięki temu szybko będziemy mogli udzielić wsparcia. Wyróżnia nas świetna organizacja pracy oraz szybkość działania. Na nas możesz liczyć o każdej porze dnia i nocy - jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami! Przyjedziemy na miejsce jak najszybciej. 

 

Pomoc drogowa Dresden - jakie usługi świadczymy?

Zapewniamy transport samochodów (także powypadkowych), maszyn rolniczych, busów, kamperów i motocykli. Gwarantujemy transport do 2600 kg. Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak naprawy na drodze. Posiadamy fachowy sprzęt - najazdy o długości 5 metrów, mocną wyciągarkę, ponadto mamy możliwość zabrania do 6 osób. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Korzystając z usług naszej firmy, masz gwarancję szybko i sprawnie wykonanej pracy. W naszej firmie pracują doświadczone osoby, które w razie potrzeby, udzielą profesjonalnej pomocy drogowej w Dresden. Naszą skuteczność potwierdzić może wielu zadowolonych Klientów. 

Najlepsza pomoc drogowa Dresden

Laweta 4x4 oferuje najlepszą pomoc drogową w Dresden. Nasza siedziba znajduje się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Wiemy, jak stresująca dla kierowcy oraz pasażerów jest awaria na drodze i mamy świadomość, że czasem trudno jest zachować zimną krew. Na szczęście potrafimy szybko i skutecznie działać w takich sytuacjach. Nam możesz zaufać - nie zawiedziemy Cię. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Dresden!

Telefon +48 501 661 494