POMOC DROGOWA Olszyna
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Potrzebna Ci laweta albo holowanie na trasie w Olszynie? Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy drogowej. Wyróżnia nas bardzo szybki czas reakcji od chwili zgłoszenia. Dopasowujemy najkorzystniejsze rozwiązanie do danej sytuacji - załadujemy auto na lawetę lub odholujemy go za pomocą linki albo zrealizujemy drobną naprawę. Laweta 4x4 to fachowa pomoc drogowa działająca w Zgorzelcu, Olszynie oraz innych miejscowościach. Nawet najbardziej doświadczonym kierowcom może przydarzyć się wypadek, kolizja albo awaria na drodze - służymy w tego typu sytuacjach fachową pomocą. 

 

Laweta Olszyna - skutecznie i tanio

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Świadczymy usługi, takie jak transport samochodu na lawecie, holowanie za pomocą linki, wykonujemy również drobne naprawy na drodze. Poinformuj nas, w którym miejscu się znajdujesz i opisz swoją sytuację, a nasz doświadczony zespół szybko zjawi we wskazanej przez Ciebie lokalizacji i udzieli Ci skutecznej pomocy. Wysokiej klasy sprzęt pozwala nam na szybkie i efektywne działania. Jesteśmy wyposażeni w najazdy oraz mocną wyciągarkę. Przewozimy samochody, maszyny rolnicze, busy, kampery oraz motocykle. Największa ładowność przewożonych ładunków to 2600 kg. Zachęcamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej na trasie w Olszynie. Zapewniamy fachowe podejście do klienta oraz korzystne ceny.

Skorzystaj z naszej pomocy drogowej - Olszyna

Pomoc drogowa Laweta 4x4 powierzone zadania realizuje szybko i sprawnie. Pomogliśmy już wielu kierowcom w trudnych sytuacjach. Na nas możesz liczyć - jak najszybciej dotrzemy we wskazane przez Ciebie miejsce i udzielimy potrzebnej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z usług Laweta 4x4 na trasie w Olszynie, Zgorzelcu oraz innych miejscowościach.