POMOC DROGOWA Gorlitz
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Potrzebna Wam pomoc drogowa w Gorlitz? Jeśli doświadczyliście wypadku, kolizji bądź awarii na drodze, skontaktujcie się jak najszybciej z naszą firmą Laweta 4x4. Szybko zidentyfikujemy Wasz problem i zaproponujemy najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie. Kłopoty z autem na trasie są bardzo różne i każdy przypadek wymaga innego rodzaju wsparcia. Duże doświadczenie oraz kompetencje pozwalają nam na szybkie udzielenie potrzebnej pomocy. Wyróżnia nas świetna organizacja oraz natychmiastowe działanie.

 

Pomoc drogowa Gorlitz - szybko i sprawnie

Pomoc drogowa w Gorlitz udzielona przez firmę Laweta 4x4 przebiega szybko i sprawnie. Bardzo dobrze wyszkoleni pracownicy z naszego zespołu, potrafią natychmiastowo i skutecznie pomóc. Wielu zadowolonych Klientów jest w stanie potwierdzić najwyższą jakość naszych usług. Zajmujemy się transportem samochodów, maszyn rolniczych, busów, kamperów, a także motocykli. Przeprowadzamy transport do 2600 kg. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem - najazdami o długości 5 metrów oraz mocną wyciągarką. Wiemy, że wypadek lub awaria to stresujące sytuacje, dlatego warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jaką jest Laweta 4x4.

Pomoc drogowa Gorlitz - wiemy jak działać

Oferowana przez nas pomoc drogowa w Gorlitz to rzetelne wsparcie zespołu profesjonalistów. Naszą siedzibę znajdziesz 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), i 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Nam można zaufać - jesteśmy sumienni oraz odpowiedzialni. Jeśli pilnie potrzebujesz pomocy, zachęcamy do kontaktu. Szybko dojedziemy pod wskazane przez Ciebie miejsce, w bezpieczny sposób przetransportujemy Twój samochód lub wykonamy naprawę na miejscu. Ponadto zapewniamy korzystne ceny - zapraszamy!

Telefon +48 501 661 494