POMOC DROGOWA Pilzno
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Pomoc drogowa Pilzno to oferta skierowana do wszystkich kierowców, którzy wyruszają do naszych południowych sąsiadów. Czechy są często odwiedzane przez Polaków, niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie zawodowe, czy osobiste. My oferujemy transportowanie wszystkich samochodów, w tym także tych powypadkowych z miejscowości Pilzno. Z racji tego, że dysponujemy najazdami o długości nawet 5 metrów, możemy bez problemu przetransportować zarówno pojazd osobowy, autobus, kamper, jak i motocykl. Służymy pomocą w każdym przypadku – awaria, usterka oraz kolizja. Nasz doświadczony zespół poradzi sobie z każdym problemem napotkanym w trasie za granicą. 

 

Szybkie i sprawne usługi związane z pomocą drogową Pilzno

Pomoc drogową, którą oferujemy w Pilźnie to usługa aktywna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, co stało się na trasie i jaka awaria pojawiła się w samochodzie, zawsze przybędziemy na miejsce i udzielimy fachowej pomocy oraz wsparcia. Posiadając długie najazdy, jesteśmy w stanie przetransportować pojazd ważący nawet 2600 kg. Możemy także zabrać ze sobą 6 osób, które podróżowały w samochodzie. 

Będąc w stresującej sytuacji, jaką jest kolizja czy usterka w samochodzie, zdajemy sobie sprawę, że racjonalne myślenie jest ciężkie. Dlatego jako przeszkolone osoby, zawsze wiemy, co robić i jakie etapy przeprowadzić, aby sytuacja była mniej stresująca dla kierowcy. Sprawdź także inne elementy naszej oferty, jak pomoc drogowa Zgorzelec

Telefon +48 501 661 494