Darmowe holowanie z OC sprawcy po kolizji drogowej

Skontaktuj się z nami!

 

 
Pomoc drogowa w Zgorzelcu oferuje Ci darmowe holowanie z OC sprawcy. To usługa, z której możesz skorzystać bezpłatnie, gdy do wypadku doszło nie z Twojej winy. Koszty związane z transportem Twojego pojazdu z miejsca kolizji pokrywane są bezgotówkowo. Za usługę rozliczamy się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową sprawcy zdarzenia. 
 

Usługa holowanie pojazdu z OC sprawcy

Darmowe holowanie z OC sprawcy to usługa, która jest oferowana przez firmy ubezpieczeniowe jako dodatkowa opcja przy wykupieniu polisy OC na samochód. Oznacza to, że po wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu, firma ubezpieczeniowa zapewnia bezpłatne holowanie samochodu do wskazanego przez ubezpieczonego miejsca. 

Dzięki tej usłudze kierowca nie musi martwić się o koszty transportu uszkodzonego pojazdu. Holowanie samochodu jest  kosztowne, zwłaszcza w przypadku poważniejszych awarii lub wypadków. Dlatego wiele osób docenia opcję darmowego holowania z OC sprawcy, która pozwala zaoszczędzić pieniądze i zapewnić bezpieczeństwo. Nasza firma pomoże każdemu, kto może skorzystać z tej usługi, niezależnie od marki i modelu pojazdu

Holowanie pojazdu

Sam decydujesz, dokąd odholujemy Twój uszkodzony w kolizji lub wypadku samochód. Holujemy pojazdy na terenie Polski, Niemiec, Czech i Austrii. Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu na bieżąco znamy ich procedury i wymagania. Proces przebiega szybko oraz sprawnie, a klient nie musi martwić się formalnościami!

Telefon +48 501 661 494