POMOC DROGOWA Liberec
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Pomoc drogowa Liberec to usługa kierowana do podróżujących w Czechach, którym przytrafiła się niemiła sytuacja na drodze związana z pojazdem. Nasza siedziba mieści się 15 km od granicy z Czechami, dlatego dojeżdżamy na miejsce w szybkim tempie. Pracujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Dysponując lawetą z napędem 4 × 4 oraz z 5-metrowy najazdem jesteśmy w stanie przetransportować nawet bardzo ciężkie pojazdy do 2600 kg. Niezależnie od tego czy będzie to samochód osobowy, bus, kamper, czy motocykl, służymy fachową pomocą w holowaniu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy z różnych przyczyn musieli przerwać swoją podróż w okolicach miejscowości Liberec. 

 

Holowanie oraz fachowa naprawa pojazdu na miejscu w okolicach Liberec w Czechach

Oferujemy naszym klientom pomoc drogową w Libercu na wysokim poziomie. Wiemy, że każda sytuacja drogowa tego typu wiąże się z olbrzymim stresem. Dlatego chcąc odciążyć naszych klientów, dojeżdżamy na miejsce jak najszybciej i próbujemy załatwić problem jeszcze na miejscu, bowiem nie zawsze konieczne jest holowanie samochodu do kraju. 

Gwarantujemy pomoc także przy samochodach rolniczych i motocyklach. Jako pomoc drogowa Zgorzelec, działamy również na terenie Niemiec, do których mamy zaledwie 2 km. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wsparcia. 

Telefon +48 501 661 494