POMOC DROGOWA Bautzen
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Potrzebna Ci pomoc drogowa w Bautzen? Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu - zapraszamy do kontaktu. Przydarzyła Ci się awaria albo wypadek na drodze? Możesz liczyć na naszą pomoc. Nasz świetnie wyszkolony i doświadczony zespół zaoferuje Ci najkorzystniejsze rozwiązanie. Dzięki temu szybko zorganizujemy Ci skuteczną pomoc. Wyróżnia nas sumienność oraz odpowiedzialność. Zadzwoń do nas, a dotrzemy do wskazanego przez Ciebie miejsca jak najszybciej i udzielimy profesjonalnego wsparcia na drodze.

 

Pomoc drogowa Bautzen - różne usługi

Pomoc drogowa w Bautzen obejmuje różne usługi. Gwarantujemy transport aut (także powypadkowych), maszyn rolniczych, busów, kamperów, a także motocykli. Przeprowadzamy transport do aż 2600 kg. Dostępne są u nas także usługi dodatkowe, w tym naprawy na drodze. W naszej pracy używamy profesjonalnego sprzętu, takiego jak najazdy o długości 5 metrów, mocna wyciągarka, poza tym możemy zabrać do 6 osób. Działamy szybko i sprawnie. Pracownicy Laweta 4x4 to doświadczony i świetnie przeszkolony zespół. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 

Najlepsza pomoc drogowa Bautzen

Laweta 4x4 oferuje fachową pomoc drogową w Bautzen. Siedziba firmy mieści się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Awaria na drodze, wypadek lub kolizja to stresujące sytuacje, w których powinno się działać możliwie najszybciej. Zaufało nam już wielu Klientów, ponieważ zawsze skutecznie udzielamy wsparcia na drodze. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebna Ci rzetelna pomoc drogowa w Bautzen!

Telefon +48 501 661 494