POMOC DROGOWA 24/7
Laweta - Austria

Skontaktuj się z nami!

 

 
Zdarzyła Ci się awaria, wypadek bądź kolizja? Zgłoś się do nas, a udzielimy Ci profesjonalnej pomocy. Jeśli potrzebna Ci laweta w Austrii, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy pełną dostępność - nasze usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, starając się dopasować najlepsze dla nich rozwiązania. Pomoc drogowa Laweta 4x4 działa w Austrii i nie tylko. Jesteśmy sprawdzoną firmą, która udzieli Ci pomocy szybko i sprawnie.
 

Profesjonalna pomoc drogowa - Austria

Zapewniamy usługi, takie jak przewóz aut, maszyn rolniczych, busów, kamperów, a także motocykli. Maksymalna ładowność przewożonego ładunku lub samochodu wynosi 2600 kg. Realizujemy również naprawy na drodze. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym najazdy o długości 5 m, mocną wyciągarkę, ponadto mamy możliwość zabrania 6 osób. Nasza pomoc przebiega w błyskawicznym tempie i jest realizowana z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Każda laweta wykorzystywana w Austrii jest w świetnym stanie technicznym. Naszą firmę wyróżnia lojalność oraz rzetelność działania. W razie potrzeby, możesz na nas liczyć!

Laweta w Austrii - zorganizujemy Ci pomoc

Pomoc drogowa Laweta 4x4 to doskonale zorganizowany zespół, który posiada duże doświadczenie w realizacji tego rodzaju usług. Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, co pozwala im na natychmiastowe podejmowanie działań. Baza firmy Laweta 4x4 mieści się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Awaria, wypadek, czy kolizja to stresujące sytuacje, dlatego warto w takich przypadkach zdecydować się na usługi doświadczonej firmy, jaką jest Laweta 4x4. Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku!
Telefon +48 501 661 494