POMOC DROGOWA Lipsk
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Laweta 4x4 zapewnia profesjonalną pomoc drogową w Lipsku. Wypadek, kolizja czy awaria na drodze - nasz zespół w każdym przypadku działa szybko i skutecznie. Posiadamy świetnie wyszkolonych pracowników, którzy wiedzą jak udzielić potrzebnego wsparcia w przypadku trudnej sytuacji na drodze. Jesteśmy sumienni oraz odpowiedzialni. Bardzo szybko dotrzemy do wskazanego przez Ciebie miejsca i zorganizujemy fachową pomoc. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Pomoc drogowa Lipsk - różnorodność usług

Jakie usługi świadczymy dla naszych Klientów? Pomoc drogowa w Lipsku zapewnia przewóz samochodów (także powypadkowych), maszyn rolniczych, busów, kamperów, a także motocykli. Organizujemy transport do maksymalnie 2600 kg. Proponujemy także usługi dodatkowe, w tym naprawy na drodze. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt - najazdy o długości 5 metrów, mocną wyciągarkę. Możemy również zabrać do 6 osób. Mamy duże doświadczenie i udzieliliśmy rzetelnej pomocy już wielu naszym Klientom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty, prosimy o kontakt.

Świetnie zorganizowana pomoc drogowa w Lipsku

Siedziba firmy Laweta 4x4 mieści się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), i 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Jeżeli potrzebna Ci fachowa pomoc drogowa w Lipsku, zadzwoń do nas jak najszybciej. Posiadamy rzesze zadowolonych Klientów, ponieważ nasze działania wyróżnia skuteczność oraz doskonała organizacja. Wypadek lub awaria na trasie to bardzo stresujące momenty, dlatego udzielamy pomocy szybko i sprawnie. Na nas możesz liczyć! Pomożemy Ci, nawet jeśli sytuacja na drodze w której się znalazłeś, wydaje się wyjątkowo trudna.

Telefon +48 501 661 494