POMOC DROGOWA Lubań
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Laweta 4x4 to profesjonalna pomoc drogowa działająca m.in. w Lubaniu, z której skorzystać można skorzystać przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Nasz zespół świetnie wyszkolonych oraz doświadczonych pracowników, natychmiastowo udzieli Ci potrzebnej pomocy. Każdemu może przydarzyć się nieprzyjemna sytuacja na drodze, a my jesteśmy do tego, żeby sprawnie oraz skutecznie rozwiązać Twój problem. Zawsze dopasowujemy rozwiązanie do potrzeb klienta i reagujemy, jak najszybciej możemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Laweta 4x4 Lubań - na nas możesz liczyć!

Mamy świadomość, ze każdy problem na drodze wiąże się z dużym stresem. Możesz liczyć na naszą firmę podczas trudnej sytuacji tego rodzaju! Siedziba autopomocy mieści się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Laweta 4x4 gwarantuje holowanie oraz naprawy na trasie w Lubaniu. Jesteśmy rzetelną firmą, dlatego tak wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem.

Posiadamy nowoczesny oraz sprawdzony sprzęt, co w dużym stopniu usprawnia naszą pracę. Korzystamy z najazdów o długości 5 metrów, mocnej wyciągarki i posiadamy możliwość zabrania do 6 osób. Transportujemy samochody, maszyny rolnicze, busy, kampery i motocykle. Maksymalna ładowność przewożonego przez nas ładunku to aż 2600 kg. 

Laweta 4x4 Lubań - profesjonalizm i doświadczenie

Laweta 4x4 w Lubaniu swoje usługi świadczy w bardzo korzystnych cenach. To zespół profesjonalistów, którzy szybko docierają do wskazanego przez klienta miejsca i udzielają niezbędnej pomocy. Sprawnie oraz bezpiecznie przetransportujemy Twoje auto albo wykonamy naprawę na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu albo Lubaniu.