POMOC DROGOWA Lubań
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Laweta 4x4 to profesjonalna pomoc drogowa działająca m.in. w Lubaniu, z której skorzystać można skorzystać przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Nasz zespół świetnie wyszkolonych oraz doświadczonych pracowników, natychmiastowo udzieli Ci potrzebnej pomocy. Każdemu może przydarzyć się nieprzyjemna sytuacja na drodze, a my jesteśmy od tego, żeby sprawnie oraz skutecznie rozwiązać Twój problem. Zawsze dopasowujemy rozwiązanie do potrzeb klienta i reagujemy, jak najszybciej możemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Laweta 4x4 Lubań - na nas możesz liczyć!

Mamy świadomość, ze każdy problem na drodze wiąże się z dużym stresem. Możesz liczyć na naszą firmę podczas trudnej sytuacji tego rodzaju! Siedziba autopomocy mieści się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf), oraz 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Laweta 4x4 gwarantuje holowanie oraz naprawy na trasie w Lubaniu. Jesteśmy rzetelną firmą, dlatego tak wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem.

Posiadamy nowoczesny oraz sprawdzony sprzęt, co w dużym stopniu usprawnia naszą pracę. Korzystamy z najazdów o długości 5 metrów, mocnej wyciągarki i posiadamy możliwość zabrania do 6 osób. Transportujemy samochody, maszyny rolnicze, busy, kampery i motocykle. Maksymalna ładowność przewożonego przez nas ładunku to aż 2600 kg. 

Laweta 4x4 Lubań - profesjonalizm i doświadczenie

Laweta 4x4 w Lubaniu swoje usługi świadczy w bardzo korzystnych cenach. To zespół profesjonalistów, którzy szybko docierają do wskazanego przez klienta miejsca i udzielają niezbędnej pomocy. Sprawnie oraz bezpiecznie przetransportujemy Twoje auto albo wykonamy naprawę na miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu albo Lubaniu.

Jeśli przydarzył Ci się wypadek lub kolizja w Lubaniu, nasza laweta najszybciej jak może udzieli Ci skutecznej pomocy. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego sprzętu, dlatego zrobimy to szybko i sprawnie. Wielu zadowolonych klientów może potwierdzić rzetelność naszych usług. 

Duże doświadczenie - laweta Lubań

Pomoc drogowa Laweta 4x4 wyróżnia się bogatym doświadczeniem oraz wysokimi kompetencjami. Nasz zespół doskonale radzi sobie nawet w bardzo trudnych sytuacjach na drodze. Jesteśmy elastyczni i do każdego przypadku podchodzimy w sposób indywidualny. Współpraca z nami to czysta przyjemność, o czym przekonało się już wielu klientów. 

Nasze dane kontaktowe znajdziesz na górze strony, z kolei nad zdjęciami wyszczególniliśmy informacje na temat pojazdów, które możemy przetransportować, maksymalnej ładowności przewożonego ładunku, usług dodatkowych oraz posiadanego sprzętu. Warto dokładnie zapoznać się z naszą ofertą.

Fachowa pomoc

Nasza autolaweta to gwarancja skutecznej pomocy osobom, które potrzebują natychmiastowego wsparcia na drodze, ponieważ przydarzyła im się kolizja, wypadek lub awaria samochodu. Potrafimy w takich sytuacjach zachować zimną krew i jak najszybciej dotrzeć na miejsce, gdzie potrzebna jest pomoc. Działamy zgodnie ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa. Wyróżnia nas doskonała organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista. Jako zespół fachowców potrafimy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się w danej sytuacji. 

Dostępność o każdej porze dnia i nocy

Nasza pomoc drogowa ze Zgorzelca jest dostępna przez cały czas - możecie kontaktować się z nami o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możliwie szybko zdiagnozujemy Wasz problem, by móc przyjechać we wskazane miejsce i udzielić skutecznej pomocy. Otrzymaliśmy profesjonalne przeszkolenie, a lata doświadczenia sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do współpracy!

Telefon +48 501 661 494