POMOC DROGOWA Jędrzychowice
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Pomoc drogowa Laweta 4x4 zapewnia profesjonalne holowanie na terenie Jędrzychowic. Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Szybko i sprawnie udzielamy pomocy osobom, które zgłaszają się do nas. Nasi pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni i posiadają odpowiednie doświadczenie. Dzięki temu są w stanie dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w danej sytuacji. Przydarzyła Ci się awaria na drodze i potrzebujesz natychmiastowego wsparcia? Zachęcamy do kontaktu. 

 

Fachowa pomoc drogowa - Jędrzychowice

Organizujemy holowanie samochodów, maszyn rolniczych, busów, kamperów oraz motocykli. Przeprowadzamy transport do 2600 kg. Zapewniamy też dodatkowe usługi, takie jak drobne naprawy na trasie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem. Mamy najazdy o długości 5 metrów, mocną wyciągarkę, poza tym możemy zabrać do 6 osób. Robimy co w naszej mocy, by udzielić profesjonalnego wsparcia. Jako zespół specjalistów, możemy zagwarantować rzetelną pomoc na terenie Jędrzychowic. Pomoc drogowa Laweta 4x4 szybko dotrze na wskazane przez klienta miejsce. Udzieliliśmy profesjonalnego wsparcia wielu klientom i wiemy, jak najlepiej działać w sytuacjach związanych z awariami na drodze.

Skorzystaj z Laweta 4x4

Siedziba naszej firmy znajduje się 2 km od granicy z Niemcami i 15 km od granicy z Czechami. Jeżeli przytrafiła Ci się awaria na drodze, możesz liczyć na naszą firmę. Tego typu sytuacje wiążą się zwykle z dużym stresem, dlatego nasi pracownicy podejmują natychmiastowe działania, by klienci mogli otrzymać jak najlepszą pomoc na trasie. Możesz skorzystać z naszych usług także, jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam o tym, jak skuteczni jesteśmy! Nam możesz zaufać.

Zapewniamy profesjonalną pomoc w Jędrzychowicach, jeśli potrzebne Wam holowanie, transport na lawecie lub drobna naprawa na drodze. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego sprzętu, wyróżniamy się także wysokimi umiejętnościami. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i sprawnie udzielić pomocy po uprzednim wysłuchaniu klienta. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klienta.

Doświadczona firma - holowanie Jędrzychowice

Jako doświadczona pomoc drogowa, wiemy, jak dobrać najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji. Potrafimy działać w sposób elastyczny, dostosowując się do potrzeb klienta. Współpraca z nami to czysta przyjemność. 

Dane kontaktowe możesz znaleźć na górze strony. Nad zdjęciami dostępne są informacje o pojazdach, które transportujemy, maksymalnej ładowności przewożonego ładunku, usługach dodatkowych oraz o wykorzystywanym przez nas sprzęcie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jeśli macie dodatkowe pytania, prosimy o kontakt - na każde z chęcią odpowiemy. 

Nam można zaufać

Jeżeli potrzebna Ci sprawdzona autolaweta, skorzystaj z oferty naszej firmy. Nigdy nie wiemy, co może przydarzyć się na drodze, natomiast jako doświadczony zespół, służymy fachową pomocą. Charakteryzuje nas świetna organizacja pracy, a także kultura osobista na wysokim poziomie. Podczas pracy przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Dyspozycyjność o każdej porze

Jako profesjonalna pomoc drogowa ze Zgorzelca służymy wsparciem przez całą dobę, 365 dni w roku. W krótkim czasie zdiagnozujemy Wasz problem, a następnie dopasujemy najlepsze rozwiązanie. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat naszej firmy. Jesteśmy rzetelni i nastawieni na klienta. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele nerwów kosztuje wypadek, kolizja lub inna naprawa na drodze, dlatego zawsze jesteśmy opanowani, by móc udzielić rzetelnej pomocy. 

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do współpracy!

Telefon +48 501 661 494