POMOC DROGOWA Jędrzychowice
Laweta 24/7

Skontaktuj się z nami!

 

 

Pomoc drogowa Laweta 4x4 zapewnia profesjonalne holowanie na terenie Jędrzychowic. Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Szybko i sprawnie udzielamy pomocy osobom, które zgłaszają się do nas. Nasi pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni i posiadają odpowiednie doświadczenie. Dzięki temu są w stanie dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w danej sytuacji. Przydarzyła Ci się awaria na drodze i potrzebujesz natychmiastowego wsparcia? Zachęcamy do kontaktu. 

 

Fachowa pomoc drogowa - Jędrzychowice

Organizujemy holowanie samochodów, maszyn rolniczych, busów, kamperów oraz motocykli. Przeprowadzamy transport do 2600 kg. Zapewniamy też dodatkowe usługi, takie jak drobne naprawy na trasie. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem. Mamy najazdy o długości 5 metrów, mocną wyciągarkę, poza tym możemy zabrać do 6 osób. Robimy co w naszej mocy, by udzielić profesjonalnego wsparcia. Jako zespół specjalistów, możemy zagwarantować rzetelną pomoc na terenie Jędrzychowic. Pomoc drogowa Laweta 4x4 szybko dotrze na wskazane przez klienta miejsce. Udzieliliśmy profesjonalnego wsparcia wielu klientom i wiemy, jak najlepiej działać w sytuacjach związanych z awariami na drodze.

Skorzystaj z Laweta 4x4

Siedziba naszej firmy znajduje się 2 km od granicy z Niemcami i 15 km od granicy z Czechami. Jeżeli przytrafiła Ci się awaria na drodze, możesz liczyć na naszą firmę. Tego typu sytuacje wiążą się zwykle z dużym stresem, dlatego nasi pracownicy podejmują natychmiastowe działania, by klienci mogli otrzymać jak najlepszą pomoc na trasie. Możesz skorzystać z naszych usług także, jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa w Zgorzelcu. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam o tym, jak skuteczni jesteśmy! Nam możesz zaufać.